niedziela, 23 sierpnia 2015

Pożegnanie lata z Tris i Four

Po całkiem zadowalających zdjęciach plenerowych znad morza, pokusiłam się o kolejny plenerowy wypad z moimi lalkami. Tym razem przenieśliśmy się w bardziej sielskie, wiejskie okolice. Wyciągnęłam siostrę i brata ciotecznych do pomocy, ale bardziej zajęci byli pstrykaniem sobie dziwacznych selfie i przeszkadzaniem mi w robieniu zdjęć. Mimo wszystko, moi najdrożsi K. i B., dziękuję Wam za towarzystwo, było zabawnie :)

Głównymi bohaterami dzisiejszego wpisu są Tris i Four, którzy jakimś dziwnym zrządzeniem losu do tej pory nie mieli jeszcze wspólnych zdjęć, a przecież to taka urocza para. Nie będę się rozpisywać, dodam tylko, że widoczna na pierwszych zdjęciach huśtawka, to mój eksperymentalny wytwór. Upleciona została ze sznurka i można ją wieszać na dowolnych drzewkach :)
Z ostatniego zdjęcia jestem szczególnie dumna. Uwierzcie, nie łatwo było utrzymać lalki jedną ręką i łapać ostrość aparatem trzymanym w drugiej, gdy B. smyrał mnie po szyi jakimś źdźbłem trawy ;P

Pozdrawiam!

7 komentarzy:

 1. Super sesja! Huśtawka jest rewelacyjna. Super pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna para! huśtawce dłużej się przyglądałam,
  bo mi się marzy podobna - a Córa zbiera od lodów
  patyczki, by zrobić mym panienkom mostek ale i
  huśtawkę :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Przez to zachodzące słońce zdjęcia są bardzo klimatyczne. Huśtawka to świetny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 4. Sesja znakomita! Każde ujęcie dopracowane i przemyślane! Piękna to para i wspaniale pozują! Huśtawka wygląda jak prawdziwa! Super pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała sesja- taka radosna i romantyczna zarazem. Do do ustawiania lalek - ja też mam z tym problem bo zwykle lecą gdzie popadnie a nie stoją tam gdzie bym chciała- tym bardziej gratuluję ostatniego zdjęcia.
  P.S. Założyłam bloga typowo lalkowo- miniaturowego (przeniesione posty z poprzedniego- tam została biżuteria) mam nadzieję że czasem do mnie wpadniesz?

  OdpowiedzUsuń
 6. Hello from Spain: I really like this couple. It is a pity that the summer reaches the end. Nice photos. Great swing. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 7. Tris wygląda jak anielica... Klimat zdjęć cudowny :)

  OdpowiedzUsuń